Strona główna » Wiedza » Aktualności » e-math.pl dla nauczycieli (czyli e-nauczyciel) innowacyjny program do prowadzenia lekcji z matematyki

e-math.pl dla nauczycieli (czyli e-nauczyciel) innowacyjny program do prowadzenia lekcji z matematyki

15.04.14

e-math.pl dla nauczycieli (czyli e-nauczyciel) to codzienna pomoc w prowadzeniu lekcji z matematyki na poziomie ponadgimnazjalnym. To coś więcej niż wykłady! To więcej niż martwy tekst, nudne wzory czy testy wyboru. To interaktywna nauka i zabawa. Z nami Twoi uczniowie pokochają lekcje z Tobą!

articleImage: e-math.pl dla nauczycieli (czyli e-nauczyciel) innowacyjny program do prowadzenia lekcji z matematyki fot. Thinkstock

Mniej przygotowań do lekcji, a lepszy efekt
Usługa e-nauczyciel, zawiera gotowe scenariusze lekcji, gotowe przykłady. Program losuje zadania, sprawdza poprawność rozwiązań, ocenia ucznia, a w razie konieczności nawet podpowiada… Ty musisz tylko wywołać ucznia do tablicy. A chętnych do odpowiedzi będzie wielu!

Czym jest e-nauczyciel?
e-nauczyciel to zbiór lekcji z matematyki przeznaczony do szkół ponadgimnazjalnych. To praktyczne prowadzenie lekcji za pomocą interaktywnych animacji i zróżnicowanych zadań. Lekcja matematyki nie będzie nudna, a lekcje będą przyjemne. Dodatkowym atutem jest prowadzenie lekcji w sposób nowoczesny w pełni wykorzystujący tablicę interaktywną - uczeń może rozwiązać je na tablicy, a program kontroluje wyniki i tok rozumowania! Dodatkowo program oceni jakość rozwiązania przyznając odpowiednią liczbę kamieni za jedno zadanie lub za ciąg zadań. Im więcej kamieni uczeń otrzyma, tym lepszą ocenę powinien otrzymać.

Dlaczego warto?

  • udostępniamy potężną bazę interaktywnych lekcji z matematyki na poziomie szkół ponadgimnazjalnych, opartych na wytycznych MEN
  • dajemy ogromny zbiór różnorodnych zadań, uporządkowanych od bardzo prostych do trudnych
  • program prowadzi ucznia właściwą ścieżką rozumowania! Na każdym etapie rozwiązywania zadania wskazuje błędy i może podpowiadać co robić dalej!
  • pomoże Twoim uczniom nadrobić zaległości z poprzednich szkół oraz opanować materiał niezbędny do zdania obowiązkowej matury z matematyki i przygotować się lepiej do sprawdzianów
  • spędzasz więcej czasu z rodziną – otrzymujesz gotowy materiał lekcyjny z zadaniami.

Program obejmuje materiał przewidziany w załączniku nr 3 do Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 10. sierpnia 2001 r. w sprawie standardów wymagań będących podstawą przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów (Dz.U. nr 92, poz. 1020, z późn. zm.).
Uczestnicy Edu Trendy, kadry kierownicze oświaty, nauczyciele, firmy i instytucje, mieli okazję zapoznać się w Strefie Targów z naszym programem i dostrzegli jego potencjał, nagradzając go w 2013r.
więcej: strona www: www.e-math.pl
polub nas na facebook: Matematyka – zdam maturę

e-math

15.04.14
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Dyrektor Szkoły - Miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej
Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE