Strona główna » Wiedza » Aktualności » Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych

Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych

10.03.17

Główny Inspektorat Sanitarny zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie pt. "Szkoła wolna od używek" na projekt edukacyjny mający na celu przeciwdziałanie uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych. [REKLAMA]

articleImage: Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych fot. Thinkstock

Konkurs skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych, które zrealizowały lub zrealizują przed przesłaniem pracy konkursowej program edukacyjny "ARS, czyli jak dbać o miłość?".

Zadanie konkursowe polega na opracowaniu Projektu edukacyjnego dotyczącego wymienionej tematyki, przez zespół projektowy założony przez 1-3 nauczycieli oraz 5-10 uczniów szkoły ponadgimnazjalnej. Projekt należy zgłosić przez formularz dostępny na stronie konkursowej: www.szkolawolnaoduzywek.pl, w terminie od 10.03.2017 r. do 26.03.2017 r.

Dla zwycięzców konkursu Organizator przewidział atrakcyjne nagrody:

I miejsce - nagroda główna - 4 zestawy interaktywne o łącznej wartości 24 000 zł dla szkoły oraz vouchery na sprzęt sportowy o wartości 1000 zł dla każdego ucznia będącego członkiem zespołu projektowego,
II miejsce - 2 zestawy interaktywne o łącznej wartości 12 000 zł dla szkoły oraz vouchery na sprzęt sportowy o wartości 500 zł dla każdego ucznia będącego członkiem zespołu projektowego,
III miejsce - 1 zestaw interaktywny o wartości 6 000 zł dla szkoły oraz vouchery na sprzęt sportowy o wartości 250 zł dla każdego ucznia będącego członkiem zespołu projektowego.

Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce w trakcie uroczystej Gali wręczenia nagród dnia 30.03.2017 r. w hotelu Marriott w Warszawie.

Regulamin oraz wszelkie informacje dotyczące Konkursu dostępne są na stroniewww.szkolawolnaoduzywek.pl

Konkurs realizowany jest w ramach Projektu KIK/68 pn. "Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych", współfinansowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Partnerzy projektu:

10.03.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Dyrektor Szkoły - Miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej
Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE