Strona główna » Wiedza » Aktualności » Organizatorzy konferencji o turystyce dzieci i młodzieży zapraszają do współpracy

Organizatorzy konferencji o turystyce dzieci i młodzieży zapraszają do współpracy

07.06.16

Prawne aspekty turystyki dzieci i młodzieży – to temat zaplanowanej na październik przyszłego roku  w Krakowie konferencji, której organizatorem jest Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK.

articleImage: Organizatorzy konferencji o turystyce dzieci i młodzieży zapraszają do współpracy fot. Thinkstock

Organizatorzy już teraz informują o swoich planach, ponieważ chcą zachęcić wszystkich zainteresowanych do zgłaszania problemów, które w ich ocenie warte są szerszego omówienia na konferencji oraz w planowanej w związku z nią publikacji. Można też przesyłać przesyłania propozycje artykułów, które mogą ukazać się w przygotowywanej monografii.
- Celem konferencji jest szeroka dyskusja na temat aktualnych problemów prawnych - administracyjnoprawnych, cywilnoprawnych i innych -  powstających w zakresie tytułowego zagadnienia – mówi dr Piotr Cybula z Zakładu Prawa Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF w Krakowie, który jest zaangażowany w przygotowania do konferencji.

Konferencja ma się odbyć 20 października 2017 r. w Krakowie, a termin zgłoszeń proponowanych artykułów to 30 września 2016 r. (ze względów organizacyjnych w miarę możliwości dr Cybula prosi o wcześniejsze przesyłanie propozycji). Termin przesłania artykułu to 31 marca 2017 r.
Adres: piotr.cybula@awf.krakow.pl>>
 

Dowiedz się więcej z książki
Prawo turystyczne
  • rzetelna i aktualna wiedza
  • darmowa wysyłka od 50 zł

 

Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Dyrektor Szkoły - Miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej
Zapisz się na newsletter
Polecamy:
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE