Strona główna » Wiedza » Aktualności » Studiuj podyplomowo „Organizację i zarządzanie oświatą” na Uczelni Łazarskiego

Studiuj podyplomowo „Organizację i zarządzanie oświatą” na Uczelni Łazarskiego

03.08.17

Studia „Organizacja i zarządzanie oświatą” przeznaczone są dla osób, które chcą uzupełnić i wzbogacić swoją wiedzę oraz rozszerzyć kwalifikacje w zakresie nowoczesnej organizacji i kierownictwa w instytucjach oświatowych działających w warunkach integracji Polski z krajami Unii Europejskiej.

articleImage: Studiuj podyplomowo „Organizację i zarządzanie oświatą” na Uczelni Łazarskiego fot. Thinkstock

Studia te stanowią kompendium wiedzy dla potencjalnego kandydata obejmującego stanowisko kierownicze w placówce oświatowej oraz osób pragnących uzyskać dodatkowe kwalifikacje niezbędne do piastowania stanowiska dyrektora przedszkola czy szkoły. Celem studiów jest także doskonalenie wiedzy nauczycieli, pracowników oświatowej administracji samorządowej i rządowej, którzy chcą uzyskać dodatkowe i wymagane kwalifikacje z zakresu organizacji zarządzania oświatą, a także nabyć wiedzę niezbędną do zarządzania finansami w jednostkach zaliczanych do sektora finansów publicznych.
 
Realizacja programu umożliwia zgłębienie zagadnień m.in. takich jak: kierowanie zespołem, wspieranie rozwoju zawodowego nauczycieli, stosowanie współczesnych technik informacyjnych w zarządzaniu, organizowanie pracy biurowej i administracyjnej czy stosowanie prawa finansowego i oświatowego. Studia trwają dwa semestry.
 
Rekrutacja w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Zajęcia rozpoczynają się w październiku, a zjazdy odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ckp.lazarski.pl.

03.08.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Dyrektor Szkoły - Miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej
Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE