O nas

Serwis Oświata to portal dedykowany wszystkim zainteresowanym kompleksową informacją prawną na temat funkcjonowania szkół i placówek oświatowych, praw i obowiązków dyrektorów szkół i przedszkoli, nauczycieli, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji przez nauczycieli oraz współpracy z organem prowadzącym i organem nadzoru. Nasz portal www.Oswiata.ABC.com.pl jest kompleksową, na bieżąco aktualizowaną bazą najistotniejszych informacji z zakresu oświaty w aspekcie prawnym, zarządczym i praktycznym.

W Serwisie zamieszczamy materiały poświęcone problemom i interpretacjom prawa. Wyjaśniamy kwestie dotyczące finansowania świadczeń edukacyjnych ze środków publicznych, publikujemy odpowiedzi ekspertów na pytania które pomogą prawidłowo interpretować zmiany prawne oraz przekazujemy codzienne wiadomości branżowe wybierane pod kątem potrzeb informacyjnych użytkowników. Na bieżąco śledzimy i komentujemy projekty najważniejszych aktów prawnych z dziedziny oświaty.

Z przyjemnością informujemy, że dotychczasowa strona czasopisma Dyrektora Szkoły www.dyrektorszkoly.pl dołączy do Serwisu Oświata na portalu ABC.com.pl. W jednym miejscu będą mieli Państwo dostęp do informacji prawnej jak i wiedzy z zakresu zarządzania, finansów, polityki oświatowej oraz pedagogiki. W nowej formule Serwis Oświata będzie stanowił kompletne forum wymiany myśli i doświadczeń środowiska.

Na stronach Serwisu Oświata znajdą Państwo także informacje o najnowszych publikacjach z branży oświatowej oraz odbywających się wydarzeniach, organizowanych przez miesięcznik Dyrektor Szkoły (Krajowa Konferencja Dyrektorów Szkół, Akademia Zarządzania "Dyrektora Szkoły", Europejska Konferencja Dyrektorów Przedszkoli).

Logo ABC

Praktycznie rzecz biorąc

Publikacje ABC są profilowane pod kątem poszczególnych grup zawodowych i podnoszą efektywność ich codziennych działań biznesowych. Użytkownicy produktów marki ABC korzystają z narzędzi oraz informacji skupionych na praktyce i opisujących konkretne metody postępowania. Wszystko jest na bieżąco aktualizowane i uzupełniane przykładami, dającymi pewność wyboru rekomendowanych rozwiązań.